Parenting

Najpiękniejsze kolory i wzory plecaków oraz tornistrów dla chłopców

Wzór graficzny, który znajduje się na plecaku lub tornistrze syna, jest niezwykle dla niego istotny. Dziecko zawsze wybiera taki produkt, który jego zdaniem jest najpiękniejszy i do którego najchętniej będzie się pakować. Ma również nadzieję, że postawi na taki, który przykuje wzrok kolegów i koleżanek. Jakie są najpiękniejsze kolory i wzory plecaków dla chłopców? Przyglądamy się najpopularniejszym modelom!

Jakiej marki plecak wybrać dla dziecka?

Jednym z produktów najchętniej wybieranych przez uczniów jest markowy plecak Coolpack. Czarny, ogniście czerwony, niebieski? Paleta barw jest bardzo szeroka. Rodzice powinni pozwolić dziecku wybrać wzór, który odpowiada mu najbardziej. Natomiast oni muszą zwracać uwagę na wielkość produktu, aby plecak nie był zbyt duży w stosunku do wzrostu oraz wagi. Powinien mieć regulowane ramiona, aby dopasować jego ułożenie w zależności od ciężaru. Kupując, wybierajmy jedynie te najpopularniejszych marek. Mają one dodatkowe usztywnienie, dzięki czemu obciążenie rozkłada się równomiernie.

Jaki kolor plecaka dla chłopca?

W zależności od upodobań, chłopiec może wybrać inny plecak Coolpack. Szary to na przykład barwa bardzo uniwersalna, która sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w trakcie wycieczek. Jest też doskonałym tłem dla różnego rodzaju naszywek. Szary plecak to dobry pomysł szczególnie dla starszych chłopców, podobnie jak chłodny i stonowany granat.

Tornistry szkolne dla chłopców z superbohaterami

Pierwszym wyborem pierwszoklasistów nie zawsze są plecaki – czasami są nimi tornistry. Choć trochę cięższe, mają inne zalety. Usztywnienie jest solidniejsze, a specjalnie przygotowane przegrody sprawiają, że łatwiej utrzymać w nich porządek. Najmłodsi zachwyceni są postaciami superbohaterów, którzy w komiksach i filmach akcji ratują świat przed zagładą i toczą nadludzkie pojedynki z siłami zła.

Wyróżnić w tym gronie należy takich bohaterów jak Superman, Batman, Spiderman, Iron Man czy Kapitan Ameryka – wszyscy mogą znaleźć się na tornistrze. Takie modele można kupić na https://plecaki.com.pl/pl/c/Tornistry/19.

Plecak dla fana sportu

Z kolei aspirujący sportowcy mogą na co dzień nosić plecak z grafiką, która pokaże ich przywiązanie do ulubionego sportu lub ukochanej drużyny. W Polsce najczęściej są to motywy związane z piłką nożną, ale także koszykówką, siatkówką lub tenisem. Plecaki mogą mieć nadrukowane herby najpopularniejszych zespołów, takich jak FC Barcelona, Real Madryt, Juventus, Manchester United (futbol) oraz Chicago Bulls czy Los Angeles Lakers (basket).

Graffiti na plecaku

Ciekawym, choć bardzo ekstrawaganckim pomysłem, jest postawienie na kolorowy plecak, którego wzór przypomina artystyczne graffiti. Niektóre z obrazków są bardzo czytelne, z kolei inne to zaskakująca abstrakcja, która daje szerokie pole do interpretacji: czy zostało na niej coś przedstawione, czy może to jednak tylko kolorowe bohomazy?