Moda

Spersonalizowane gadżety dla kobiet – jak podkreślić swoją osobowość?

Każda kobieta jest wyjątkowa i niepowtarzalna, nie sposób znaleźć drugiej takiej samej na świecie, nawet gdy ma siostrę bliźniaczkę. Jak kobiety mogą podkreślić swoją osobowość? Jednym z rozwiązań jest posiadanie spersonalizowanych gadżetów. Mogą one same takie dla siebie przygotować, a mogą równie dobrze otrzymywać je w formie prezentów. Jakie większe i mniejsze gadżety podkreślą kobiecą osobowość? Czy postawić na odzież, na przykład Gildan, czy zaskakujące i eleganckie pióro? Sprawdźcie nasze podpowiedzi!

Koszulka z ulubionym cytatem

Decydując się na takie rozwiązanie, warto postawić na marki jak Fruit of the loom, Gildan, Slazenger czy Adler. Koszulki muszą być solidne i wytrzymałe, aby podczas prania nie kurczyły się, ani nie rozciągały. Podobnie rzecz ma się z nadrukami. Warto powierzyć ich wykonanie firmie, która posiada dobre opinie. Dzięki temu mamy pewność, że prezent nie będzie jedynie jednorazowego użytku. Co natomiast może się na niej znaleźć? Dobrym pomysłem jest na przykład ulubiony cytat albo żartobliwy opis osoby.

Zakupowe torby z nadrukiem

Pierwszym ciekawym pomysłem mogą być bawełniane torby z nadrukiem. Ich przeznaczenie może być różne. Mogą posłużyć jako miejsce, gdzie przenoszone będą zakupy, innym możliwym rozwiązaniem jest noszenie w nich dokumentów do pracy, a jeszcze inna grupa pań potraktuje je jako fenomenalne i pojemne zastępstwo niewielkiej torebki. Jaki nadruk może znaleźć się na produkcie? Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej! Może on być związany z zawodem wykonywanym przez właścicielkę. Nauczycielki, pielęgniarki czy prawniczki mają wiele możliwości zabawnych nadruków nawiązujących do ich pracy.

Stylizowana pieczątka

Mało kto wpada na pomysł personalizowanej pieczątki, a jest to wspaniała sprawa! Co prawda nie nosi się jej na co dzień w torebce, ale może leżeć w widocznym miejscu w mieszkaniu. Może zostać użyta do oznaczenia książek, których pani domu jest właścicielką. Może także ją przybijać na kartkach z życzeniami dla przyjaciół, a do tego dołożyć własnoręczny podpis.

Personalizowane pióro

Najlepiej spersonalizowanym piórem! To rzecz, którą łatwiej trzymać i nosić w torebce. Może być także często używana, zwłaszcza przez kobiety na ważnych stanowiskach, które często podpisują istotne firmowe dokumenty. Pióro najlepiej będzie wyglądało, gdy posiada estetyczny grawer. 

Personalizowane etui

Takie etui można przygotować na wiele różnych przedmiotów, nie tylko na pióro. Etui na okulary lub chroniące powierzchnię laptopa, to naprawdę doskonały pomysł. Innym rozwiązaniem jest także stworzenie dedykowanego case’u na telefon, który będzie się świetnie prezentował podczas zdjęć w lustrze. Co może się znaleźć na etui? Ulubione zwierzę, żartobliwy rysunek lub nawet zdjęcie z rodziną, co szczególnie ucieszy pracujące mamy.