Parenting

Poznaj zalety odzieży dla mam karmiących

Po narodzinach maleństwa Twoje życie staje się pełne niespodzianek oraz niepewności. Wynikają one z nowych wymagań, jakim musi sprostać świeżo upieczona mama. Z pewnością należy do nich karmienie piersią. Jednak istnieją sposoby, które doskonale potrafią wspierać mamę w pokonywaniu trudów związanych z opieką nad maluszkiem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie ubrania sprawdzą się i doskonale ułatwią karmienie maleństwa w różnych, zaskakujących miejscach, dając przy tym mamie poczucie upragnionego komfortu.

Odzież do karmienia dla mam pewnych siebie i odważnych

Czujesz się niepewnie, kiedy wychodzisz z maleństwem na spacer, na zakupy i na spotkanie z przyjaciółkami. Karmienie piersią jest dla Ciebie zbyt krępujące w miejscach, gdzie pojawiają się inni ludzie. Istnieją sposoby, które pozwolą Ci wreszcie swobodnie nakarmić maleństwo, kiedy tylko będzie taka potrzeba.

Szukasz pięknej i wygodnej bielizny? Znajdziesz ją w sklepie Miss Anna! Wejdź na missanna.pl i wybierz odpowiednią dla siebie!

Modele ubrań dla mam karmiących

Z myślą o mamach karmiących powstało wiele modeli ubrań, które idealnie wspierają je w czasie karmienia maleństwa poza domem, dodając im odwagi i pewności siebie. Do najbardziej cenionych, dających najlepszy komfort i zapewniających dyskrecję należą takie części garderoby, jak:

  • szale do karmienia
  • biustonosze bez fiszbin do karmienia
  • sukienki do karmienia
  • z długim rękawem bluzki do karmienia
  • z krótkim rękawem bluzka do karmienia
  • tuniki do karmienia

Ubrania oraz biustonosze Samanta dla mam karmiących cenione są za przemyślaną praktyczność, komfort użytkowania i wysoką jakość tkanin. Mamy mogą w szybki i łatwy sposób nakarmić maleństwo, dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny. Dzięki specjalnemu krojowi na zakładkę sukienka, bluzka, a także tunika pozwala Tobie na zachowanie dyskrecji w miejscach, gdzie nie ma możliwości skorzystania z kącika dla matki z dzieckiem. Elastyczny materiał, z którego szyte są ubrania do karmienia, nie tylko ładnie układa się i dopasowuje do kształtu Twojej sylwetki, ale też jest miły w dotyku i nie podrażnia skóry maluszka.

Kiedy chcesz zwiększyć swój komfort i zapewnić lepsze poczucie swobody, możesz w czasie karmienia osłonić się specjalnym szalem. Po rozłożeniu szal do karmienia jest na tyle szeroki, że daje Ci możliwość otulenia i skutecznego osłonięcia główki karmionego przez Ciebie maluszka.

Odzież do karmienia na różne okazje

To, na jaki element stroju do karmienia się zdecydujesz, zależy od twoich potrzeb. Wśród odzieży do karmienia znajdziesz ubrania doskonale sprawdzające się na spacerze, zakupach i w wykonywaniu innych codziennych czynności. Ale nie tylko. W eleganckiej sukience oraz tunice do karmienia masz szansę prezentować się pięknie i kobieco na okazjonalnych przyjęciach i wielu innych uroczystych imprezach.