Podróże

Poznaj wyjątkowe SPA nad jeziorem!

Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku i refleksji. Dzisiaj, chcemy przedstawić Wam miejsce, które nie tylko pozwala na oderwanie się od codzienności, ale także bardzo inspiruje. Mowa o hotelu Best Western Plus Hotel Podklasztorze, który zachwyca wyjątkowym wnętrzem, historią, okolicą i wspaniałymi zabiegami w SPA! 

Wyjątkowy klimat tego miejsca

Wyjątkowy klimat Hotelu Podklasztorze nie wynika tylko ze wspaniałych wnętrz czy miłej obsługi. Miejsce to tworzy historia! Ten wyjątkowy hotel i SPA pod Łodzią, mieszczą się w murach historycznego Opactwa Cystersów w Sulejowie. To zabytek klasy zerowej, uznany także pomnikiem historii. Wyjątkowa architektura, ale również dopasowany do niej wystrój wnętrz, sprawiają, że w luksusowych pokojach czujemy wyjątkowego ducha historii. Styl ten zachowany jest w postaci ozdobnych manuskryptów, malowideł, fototapet i dodatków, jak np. stoliki kawowe, starannie wykonane z beczek po winie.

SPA inspirowane historią

Być może wyjątkowe efekty zabiegów, które oferuje SPA Hotelu Podklasztorze wynikają z tego, że stosuje się w nim składniki znane od lat z dobroczynnego działania na skórę. Kozie mleko, miód, płatki róż, lawenda, to tylko nieliczne produkty, wykorzystywane podczas relaksujących masaży, kąpieli i zabiegów. Mnogość atrakcji, wspaniały klimat i świetna kuchnia sprawiają, że warto wybrać się do tego hotelu – spa! Romantyczny weekend, zaręczyny czy wieczór panieński, to idealne okazje, aby wybrać właśnie to miejsce!

To idealne SPA na weekend! W ofercie hotelu Best Western Plus Hotel Podklasztorze znajdują się liczne pakiety, w których, w atrakcyjnej cenie połączono: wypoczynek, posiłki i zabiegi w SPA.

Przykładowymi zabiegami, z których można skorzystać w hotelowym SPA, są np.:

  • masaż pleców gorącymi kamieniami,
  • aromatyczna kąpiel z miodem,
  • iście Cysterska kąpiel w kozim mleku i płatkach i róż,
  • perłowa kąpiel w płatkach róż z kieliszkiem wina,
  • peeling całego ciała ciepłym miodem, pochodzącym z Cysterskiej pasieki.

Wyjątkowa okolica

Na uwagę zasługuj także okolica, w której zlokalizowany jest Hotel Podklasztorze. W pobliżu hotelu znajduje się Zlew Sulejowski – miejsce ciszy, spokoju i wyjątkowej natury. Zważywszy na żyjące tam gatunki zwierząt, ptaków czy ryb, wyznaczona została strefa ciszy, z której mogą korzystać także wypoczywający ludzie. To idealnie miejsce do uprawiania sportów wodnych takich jak np. windsurfing czy żeglarstwo, ale także do długich, wyciszających spacerów.