Parenting

Koszulki z nadrukiem jako prezent dla nastolatki. Jakie wybrać?

Trafić z prezentem w gusta nastolatki? Niełatwa sprawa. Dziewczyny w wieku kilkunastu lat mają często coraz mniej wspólnego z rodzicami, czasami zupełnie zmieniają również środowisko koleżanek i kolegów w związku z rozpoczęciem nauki w szkole średniej. Gry planszowe czy słodycze nie będą już idealnymi prezentami – trzeba trochę bardziej się natrudzić. Rozwiązaniem mogą być ubrania. Ciekawe nadruki na koszulki mogą sprawić, że podarunek stanie się wyjątkowy. Zatem jakie koszulki z nadrukiem wybrać? Fruit of the Loom, Russel czy Gildan? Koszulki z własnym czy gotowym nadrukiem? Podpowiadamy!

Koszulki z humorem

Ciekawym prezentem mogą być ubrania z humorystycznymi akcentami. Niektóre napisy na koszulkach mogą wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej nastolatki, a to prosta droga do udanego prezentu. Dlatego producenci ubrań w ostatnich latach mocno rozbudowali działy koszulek z nadrukami. Na rynku bez trudu znajdziemy nawet sklepy specjalizujące się w sprzedaży humorystycznych, odzieżowych gadżetów.

napisy na koszulkach

Źródło: http://szafainformatyka.pl

Jakie zabawne nadruki na koszulkach mogą więc spodobać się nastolatkom? Sprawdzonym motywem są cytaty z popularnych filmów. Choć młodzież nie zawsze docenia te same filmy, które podobały się starszym pokoleniom, niektóre cytaty pozostają “nieśmiertelne”. W specjalistycznym sklepie bez problemu znajdziemy także koszulki z napisami, które są aktualnie wśród młodzieży “na czasie”. Nie musimy znać takich powiedzonek jak na przykład “yolo”, ale możemy skorzystać z podpowiedzi sprzedawcy, a nastolatka natychmiast zrozumie kontekst.

Sporo śmiechu wśród kolegów i koleżanek nastolatki spowodują także nadruki ze zwierzętami. Zwykle na humorystycznych koszulkach pojawiają się przerysowane postaci psów czy kotów, a czasami również jednorożce. To wzory odwołujące się do kiczu, często znajdziemy je w towarzystwie pozornie niepasujących do nich gadżetów, jak na przykład kapelusza czy ciemnych okularów.

napisy na koszulkach

Źródło: http://szafainformatyka.pl

Koszulki z własnym nadrukiem

A może nie warto korzystać ze sprawdzonych wzorców? Nadruki na koszulkach to idealna okazja, by popisać się własną inwencją. W wielu sklepach stacjonarnych i internetowych jest dziś dostępna usługa nadrukowania na odzież własnoręcznie zaprojektowanych obrazków lub napisów. Takie rozwiązanie ma dwie podstawowe przewagi nad wyborem koszulki, która już znajduje się na sklepowej półce.

napisy na koszulkach

Źródło: http://szafainformatyka.pl

Po pierwsze, korzystając z takiej możliwości nie będziemy niczym ograniczeni. Dotyczy to zarówno układu nadruku i treści napisu, jak i rodzaju koszulki, która zostanie nimi ozdobiona. Możemy dobrać własny kolor i fason, byle materiał nadawał się do wykonania wydruku. Na szczęście profesjonalne firmy wykonują je kilkoma metodami, więc któraś z nich z pewnością sobie poradzi.

Druga zaleta zindywidualizowanych koszulek z napisami to możliwość umieszczenia na nich własnoręcznie wybranego przesłania czy sentencji. Czasami umiejętnie przekazane w ten sposób zdanie może zostać lepiej zapamiętane niż nawet najdłuższy wywód, a koszulka z takim napisem może stać się wyjątkową pamiątką.