Bez kategorii

Poznaj wyjątkowe SPA nad jeziorem!

Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku i refleksji. Dzisiaj, chcemy przedstawić Wam miejsce, które nie tylko pozwala na oderwanie się od codzienności, ale także bardzo inspiruje. Mowa o hotelu Best Western Plus Hotel Podklasztorze, który zachwyca wyjątkowym wnętrzem, historią, okolicą i wspaniałymi zabiegami w SPA! 

Wyjątkowy klimat tego miejsca

Wyjątkowy klimat Hotelu Podklasztorze nie wynika tylko ze wspaniałych wnętrz czy miłej obsługi. Miejsce to tworzy historia! Ten wyjątkowy hotel i SPA pod Łodzią, mieszczą się w murach historycznego Opactwa Cystersów w Sulejowie. To zabytek klasy zerowej, uznany także pomnikiem historii. Wyjątkowa architektura, ale również dopasowany do niej wystrój wnętrz, sprawiają, że w luksusowych pokojach czujemy wyjątkowego ducha historii. Styl ten zachowany jest w postaci ozdobnych manuskryptów, malowideł, fototapet i dodatków, jak np. stoliki kawowe, starannie wykonane z beczek po winie.

SPA inspirowane historią

Być może wyjątkowe efekty zabiegów, które oferuje SPA Hotelu Podklasztorze wynikają z tego, że stosuje się w nim składniki znane od lat z dobroczynnego działania na skórę. Kozie mleko, miód, płatki róż, lawenda, to tylko nieliczne produkty, wykorzystywane podczas relaksujących masaży, kąpieli i zabiegów. Mnogość atrakcji, wspaniały klimat i świetna kuchnia sprawiają, że warto wybrać się do tego hotelu – spa! Romantyczny weekend, zaręczyny czy wieczór panieński, to idealne okazje, aby wybrać właśnie to miejsce!

To idealne SPA na weekend! W ofercie hotelu Best Western Plus Hotel Podklasztorze znajdują się liczne pakiety, w których, w atrakcyjnej cenie połączono: wypoczynek, posiłki i zabiegi w SPA.

Przykładowymi zabiegami, z których można skorzystać w hotelowym SPA, są np.:

  • masaż pleców gorącymi kamieniami,
  • aromatyczna kąpiel z miodem,
  • iście Cysterska kąpiel w kozim mleku i płatkach i róż,
  • perłowa kąpiel w płatkach róż z kieliszkiem wina,
  • peeling całego ciała ciepłym miodem, pochodzącym z Cysterskiej pasieki.

Wyjątkowa okolica

Na uwagę zasługuj także okolica, w której zlokalizowany jest Hotel Podklasztorze. W pobliżu hotelu znajduje się Zlew Sulejowski – miejsce ciszy, spokoju i wyjątkowej natury. Zważywszy na żyjące tam gatunki zwierząt, ptaków czy ryb, wyznaczona została strefa ciszy, z której mogą korzystać także wypoczywający ludzie. To idealnie miejsce do uprawiania sportów wodnych takich jak np. windsurfing czy żeglarstwo, ale także do długich, wyciszających spacerów.

Zobacz zabytkowy hotel Best Western Plus Hotel Podklasztorze! https://hotelpodklasztorze.pl